Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2014, 12:49   #121
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Mylisz się. Teren enklawy to teren Thay, obowiązuje prawo Thay, zawsze i wszędzie tak jest tam gdzie istnieje enklawa.

abishai nie będziemy się przerzucali tu argumentami, bo już w samej sferze mechanicznej widać, iż preferujesz drowy. Nie dałeś też CC żadnych argumentów do negocjacji, żadnych towarów tylko w dyspozycji przez moją postać itd, itp.
Popełniłem błąd wybierając CC, lecz myślałem, że chcesz pociągnąć watek CC, lecz widzę, iż CC potrzebni są ci tylko jako tło dla konfliktu a nie jako pełnoprawni gracze biorąc pod uwagę taką przewagę Drowów. Mój Nekromanta jest zbyt charakterystyczny aby stanowić tylko tło dla twojej opowieści i rozgrywek domów.


Cytat:
Wątkiem tej sesji jest ewidentnie jak Erelhei-Cinlu przystosuje się do wzrastających wpływów Thay - czy staną się tolerancyjnym, relatywnie, multikulturowym miastem, czy zwycięży reakcjonizm i czerwoni czarodzieje zostaną z E-C wygnani, albo przynajmniej zmarginalizowani. Potencjał dla Czerwonych czarodziei jest ogromnym, ale oczywistym jest że aktualnie są ledwo tolerowani - to od ciebie (a teraz już raczej do Saecha) może zależeć w którą stronę pójdzie miasto.
Aby to było możliwe Tahayńczycy powinni otrzymać od MG jakąś zahaczę fabularną, która by powodowała, że byliby atrakcyjnymi partnerami do negocjacji i pertraktacji i to nie dla nic nieznaczących czarodziejów drowich, lecz o wiele wyżej postawionych w domach drowek i to nie z pozycji typowej dla drowich domów, mężczyzna sługa kobieta pan, tylko na równych.

Trzeba było faktycznie zagrać kapłanką Lyloth, lecz nie wiedziałem, iż cała gra jest układna pod graczy z drowami.

Ogólnie rzecz dziwię się, iż wasze cukierkowe drowy jeszcze żyją. Z tak słabą konspiracją powinny być najmniej kilka razy zabite.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 27-11-2014 o 13:01.
Cedryk jest offline