Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2014, 13:11   #123
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Nie, nie oczekuję.
Zatem powinna stać za moją postacią materialna potęga, z której mógłby korzystać a nie jest to dane mi odczuć.
Wszelkie propozycje były odrzucane.
Wyjątkowi nieumarli z potworów tylko w dyspozycji Amona i tworzenia przez niego odrzucone, dostęp do ciał magicznych potworów odrzucony.
A jest to minimum czym powinien dysponować na początek grając CC, w końcu w handlowcy i mają swoje koneksje, co powinno być właśnie takimi przedmiotami w moim dostępie bez ograniczeń być odzwierciedlone.


Co zaś się tyczy postaci drowów, to bardziej mi hendonistyczne elfy z Evermet przypominają niż drowy.
Za sama wiedzę oku wszyscy powinni być już dawno przemienieni w dridery przy takiej konspiracji.


Nie zostało to dokładnie powiedziane, to że wszytko, nawet mechanika została zmieniona pod drowy, aby je jak najbardzej wzmocnić.

Zastanawiam się też po co drowom CC skoro nie są języczkiem u wagi równowagi Domów. Tak naprawdę do niczego nie są potrzebni w tym drowim mieście, chyba tylko jako tło, lecz nie jako pełnoprawne postacie graczy.

Amon nie był tworzony jako tło.
Jeśli chciałeś mieć abishai potakiwacza zabiegającego o wpływy u drowów a nie postać ważnego stanowiącego o polityce CC, bo takim jest każdy z pełnoprawnych CC, trzeba było to zaznaczyć w rekrutacji. Z enklawy tylko czarodzieje nie będący CC, lecz dopiero ubiegający się o przyjęcie w poczet prawdziwych Czerwonych Szat.

PS. Co zaś się tyczy Rashmenu to był ich niewielki błąd bo nie wzięli pod uwagę duchów chroniących ten kraj.
Mimo nawet tej klęski są nadal jednym z głównych graczy na kontynencie Ferunu. Czego o drowach powiedzieć nie można.

PS. Co do drugiego Gracz prowadzącego CC. Tobie też proponuję rezygnację z sesji tak ustawionej wyłącznie pod graczy prowadzących drowy.
Sam zdecyduj może, moje słowa chociaż sprawią, iż jako CC twoja postać dostanie to czym powinna dysponować i posiadać na starcie, czyli powód dla którego to CC są atrakcyjni i pożądanym kontaktem dla drowów.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 27-11-2014 o 13:46.
Cedryk jest offline