Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2007, 21:54   #18
Relo
 
Reputacja: 1 Relo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodze
Rafał Gladium

Rafał stał obok archanioła przysłuchując się rozmowie. Jak zwykle ubrany był w czarne dżinsowe spodnie i szarawą koszule. Na szyi miał widoczny łańcuszek od wisiorka. Krótko przystrzyżone blond włosy tylko lekko przysłaniały pokrytą bliznami twarz.

Kolejne zadanie , kolejny cel jednak tym razem nie była to eliminacja lecz pozyskanie. Nie moja specjalizacja lecz zadanie to zadanie i trzeba je wykonać za wszelką cenę. Poprawiłem lekko torbę trochę krótszą i szerszą od torby na narty trzymaną na lewym ramieniu po czym zwróciłem się do archanioła.

- Zatem mamy przekonać tego człowieka do strony światła - Po chwili zamyślenia kontynuowałem - Lecz jeżeli siły korupcji dotrą do niego przed nami i nie uda nam się go odzyskać czy mamy cel wyeliminować? - Odpowiedz wydaje mi się oczywista lecz lepiej się upewnić. Niemożna przeszkodzić w wypełnieniu się większego planu przez pochopne działania.
 
Relo jest offline