Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2014, 14:25   #124
Viviaen
 
Viviaen's Avatar
 
Reputacja: 1 Viviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie coś
A weź już idź z tym swoim hejtowaniem gdzieś indziej, wylej swoje żale PRYWATNIE i nie trolluj w tym wątku...

Uważasz, że wiesz i zrobisz lepiej? Zrób!

Chciałeś być języczkiem u wagi? Trzeba było się nim stać!

Ja oczywiście rozumiem, że Tobie może się nie podobać styl prowadzenia tej sesji i masz do tego pełne prawo. Niemniej nie masz prawa obrażać mnie i innych graczy (bo ja poczułam się obrażona) a także MG twierdząc, że źle gramy/abi źle prowadzi.
Nam to odpowiada, Tobie nie. Zrezygnowałeś z sesji jak obrażona dziewczynka w szkole bo nie dostała szóstki za samą obecność. Jak mogłeś oczekiwać, że nagle cała sesja zacznie się kręcić wokół Twojej postaci tylko dlatego, że poświęciłeś te swoje cenne gwiazdki na pozycję? Przecież tyle razy tłumaczyliśmy podczas rekrutacji że tak naprawdę liczy się przede wszystkim to, co sam sobie wypracujesz fabularnie!

Jeśli ciągle bombardowałeś abiego swoimi żądaniami i fochami w stylu powyższych to nic dziwnego, że miał ochotę ją zakończyć.
Nie ma nic gorszego niż gracz, który wie lepiej jak poprowadzić sesję w której jest... graczem.
 
__________________
Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?
Albert Einstein
Viviaen jest offline