Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2014, 14:40   #125
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Teraz ty mnie obrażasz.
Podstawą dobrej gry jest wyrównane postacie czego abishai nie uczynił.
Sory, ale nie było też mowy, iż ma być postać tłem dla waszych postaci, takie traktowanie było obrazą nie tylko dla mojej postaci, ale i dla mnie.
Abishai widział moją postać więc wiedział, iż z pewności nie może być ona tłem i zgodził się na taką. Nie musiał jej wybierać.

Aby prowadzić negocjacje trzeba dysponować jakąś ofertą wyjściową o którą abishai nie zadbał, a mi nie pozwolił przeprowadzić swoich pomysłów. Wszelkie fabularne pomysły ucinał, więc nie ma mowy aby było to chociaż równe traktowanie.
To było z góry skazane na niepowodzenie ani drowy nie posiadają nic czego by pragnął, Amon, ani on sam dzięki zabiegom abishaia żadnym chodliwym towarem nie dysponował

Przypominam żaden z prawdziwych CC nie będzie dupolizem drowich jędz, będzie je traktował jak kulturalny kupiec, jak równe mu a to i tak podwyższając ich status.


PS . Jeśli masz coś do mnie to proszę Viviaen na PW. Na każdy atak na forum odpowiem tym samym.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 27-11-2014 o 14:51.
Cedryk jest offline