Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2014, 17:13   #128
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Proszę jeden dzień... a tu takie historie. Znaczy tak styl odejścia z sesji pozostawia wiele do życzenia. Pretensje w komentach, walka ze wszystkimi można to było załatwić z Abim przez PW i zrobić to z klasą...

Odejście gracza mocno problematycznego może ułatwi Abiemu prowadzenie sesji i wpłynie oczyszczająco na atmosferę. Sesja jest specyficzna w materiałach jest wyraźnie napisane jaka jest wizja świata MG.

Szeregowy CC równy Matronie to żart. To Podmrok miasto drowów rządzone przez kapłanki Lolth. Czerwoni są tu obcy, jak by na to nie patrzeć.

Co do blokowania przez Abiego inicjatyw... Jest w tym trochę racji. Często słyszę nie, nie, nie, nie. Zarówno tą postacią jak i poprzednią. Czasami mam wrażenie, że przesadza. Działa to jednak na mnie motywująco. Próbuję od innej strony w inny sposób. Kilka rzeczy mi jednak Akormyrem wyszło. O wiele więcej było porażką... Jest to jednak trudny świat, trudna sesja... Podmrok pełną gęba

Świat podobał mi się na tyle, że zgłosiłem się do kontynuacji. Mimo, że w poprzedniej odsłonie zginąłem jako jedyny gracz. (nie licząc nie aktywnych). Abi duży + za tą sesję.
 
Icarius jest offline