Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2014, 17:49   #129
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Ja wyjaśniłem powody całkowicie się nie zgadzamy wizjami świat Ferunu, co ważniejsze wizja abishaia jest w sprzeczności z większością podręczników. Blokuje wszelkie inicjatywy fabularne, nierówno traktuje graczy, czyli popełnił chyba wszystkie grzechy, których bym sobie nie życzył, aby MG u którego gram popełniał.
CC są megalomanami przynajmniej większość z nich, tylko tacy przeżywają i do czegoś dochodzą w szeregach tej organizacji, dla nich oni są centrum wszechświata.
Wszystkie enklawy zbudowane są w taki sam sposób i mają ten sam charakter i status ziemi thayskiej a CC pracujący w nich mają listy żelazne, gwarantujące całkowitą bezkarność przed wymiarem innym niż władza Zulkirów.

Nie podoba mi się, że nie daje się człowiekowi rozegrać.
Pożegnanie było prawidłowe, wyjaśniałem powody odejścia reszta, było tylko odpowiedzią na ataki.

Jak już pisałem Abishai wiedział na co się godził przyjmując postać, potem zaś wszystkie pomysły spuszczał mi w kanał, bo były sprzeczne z jego wizją.

Reasumując popełniłem błąd nie biorąc drowa.
Abishai popełnił błąd wprowadzając CC, którzy nie powinni być postaciami grywalnymi w tym mieście, skro chce sprowadzać rolę najważniejszych CC do statystów.
Skoro enklawa jest tak marna i niedofinansowana to powinien być w tej enklawie tylko jeden prawdziwy CC Kkazark enklawy.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 27-11-2014 o 18:13.
Cedryk jest offline