Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2014, 19:18   #136
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Nadal udowadniasz, iż nie czytasz ze zrozumieniem historii postaci.
Zgodziłeś, iż Amon będzie specjalista od tworzenia specjalnych nieumarłych w tym z potworów i magicznych stworzeń do czego miałem kontakty i dostęp do ciał takich stworzeń.
W ten sposób miałem dostęp do pożądanych towarów, które jednak musiałem stworzyć.

Odebrałeś mi to w trakcie już gry, zatem między innymi z tego powodu zrezygnowałem.

Amon nie pożądał na początku sesji niczego co mieli by w posiadaniu drowy, zresztą jest wysokiej rangi CC to do niego miało się przychodzi załatwiać sprawy. On jest zaś zbyt ważnym CC, aby był na skinienie jakiś tam poślednich szlachciurek z domów drowów.

W przeciwieństwie do ciebie ja bardzo dokładnie przeczytałem materiały i rekrutacje, ty zaś nie poświeciłeś czasu nawet aby dokładnie przyjrzeć się postaci.

Nie wie czego oczekiwałeś, że jak będzie się zachowywał CC, którzy en masa uważają się za najważniejsza organizację i państwo na Ferunie.

Owszem są opisy nieudanych negocjacji tylko w takim przypadku, nie powstaje enklawa. Nie powstaje to jest najważniejsze stwierdzenie. Enklawy zawsze są terytorium Thay. Nie ma od tego wyjątków. Chyba że mówimy o pojedynczym sklepie prowadzonym przez czarodziejów Tahyskich, lecz wtedy nie ma enklawy nie ma Khazakha, nie nawet żadnego prawdziwego CC.

Zresztą mnie już to nudzi ta dyskusja. Skoro nie potrafisz przyjąć, iż zmieniasz zasady już po zaakceptowaniu postaci, muszę się z tym pogodzić i zrezygnować z sesji ustawianej pod potęgę drowów. Grałem tylko przez chwilę grałem mając nadzieję, iż tak okrojona postacia da się jeszcze grać, ale stale podkładałeś kłody tam gdzie ich nie powinno być wieć zmęczylo to mnie

Z postacią możesz teraz zrobić w tej sesji co tam sobie wymyślisz.

Życzę innym graczom miłej gry.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 28-11-2014 o 19:57.
Cedryk jest offline