Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2014, 15:07   #98
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Aleksander stracił cierpliwość granie półsłówkami nie było jego mocną stroną, nauczył się kłamać i udawać bo było to konieczne w zawodzie detektywa ale na dłuższą metę go męczyło - Panie Roland wydaje mi się że wie Pan więcej niż Pan mówi co Pan by powiedział na to żeby porozmawiać na poważnie czy mówią Panu coś terminy Sabat i Camarilla? Mogę Panu opowiedzieć sporo ciekawych historii, bo zdarzało mi się pracować dla "ludzi" o wielu ciekawych umiejętnościach. Sam mam kilka szczególnych talentów i wydaje mi się, że pan również należy do takich osób czyż nie? Pilnie potrzebuje informacji na temat miejscowych osób o szczególnych talentach - Już bardziej otwarcie nie mógł mówić bo wzięliby go w kaftan.

Jeżeli lekarz wciąż nie będzie chciał podzielić się informacjami po dobroci to Black zaryzykuję i poprosi Chmielewskiego o pomoc. Oni tu coś ukrywają a Mistrz Kleofas coś chyba kiedyś mówił o tym, że wilkołaki potrafią wyczuwać innych nadnaturali
 
Brilchan jest offline