Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2014, 11:53   #380
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Raven poklepał Stefana po ramieniu
- To dziewczynek! Obaj, Chromowy i Stalowy to cioty i gwiazdy medialne. A El Lupo jest prawdziwy. Popatrz chłopcze - podwinął rękaw i pokazał Nowickiemu długą bliznę wzdłuż przedramienia - Jednym cięciem pozbawił mnie broni. Było nas czterech uzbrojonych żołnierzy, a on jeden Aerugianin ze szpadą i nas rozbroił. Pilnowaliśmy wtedy magazynu z jakąś dziwną bronią. Wtedy pokonał dwudziestu naszych żołnierzy... to bardzo dzielny człowiek - uśmiechnął się przyjaźnie Mam tu salę projekcyjną i wszystkie filmu z El Lupo w tym ten najnowszy, Zemsta P¶omiennego. Puszcze ci! -
TymczasemIzabela Coalbreak podeszla do Stanislawa i wziela go pod ramie.
- Pokaze panu moj ogrod
Jesli poszedl, za nia to zaczela opowiadac
- Wie Pan, na wielkiej pustyni zyje taki maly roztocz. Wnika przez ranke do wontroby i tam sklada jaja. mlode zagniezdzajoasie i zaczynaja porzerac ja. Trwa to cale miesionce i gdy ofiara jest bliska smierci, roj wylatuje przez usta
Znalezli sie wlasnie w ogrodzie i rozejzawszy sie, czy nikogo nie ma, ojela Stacha i namientnie pocalowala
- Czy reka juz swedzi - zapytala

Kot podszedl do nog Samuela i zaczoo sie ocierac
- Zje go pan? - zapytal raven z nadzejo

Twardy stanol za Vilmundem ze zlozonymi dlonmi\
- Rozumiem, ze zna sie pan na wwlce bria biala?
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline