Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2014, 20:31   #86
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Paszczakor Zobacz post
Ale ja byłem przekonany, że misiek pogna na złamanie karku...
Takie: "łobuz", czy "żarcie", to jak światło dla tego ruskiego psa.
Misiek nie myśli,(ale też nie ślini się), tylko pędzi.
Po co tu inteligencja. Po co rzuty?
Ale dobra, rozumiem, że miał zły dzień, albo niedosłyszał.
Ogólnie:
Łobuz, żarcie i takie tam - Jakub szarżuje
Pisk świstawki - Jakub staje na łapach, macha łapami i ryczy (straszy znaczy).
Po wódce - tańczy (jeśli tańczy też Witalis to dokładnie kopiuje Witalisa ruchy).
Jakub, spieprzamy - Jakub szarżuje w drugą stronę (spieprza).

Cała reszta komend, ok. Na przykład - jak Witalis powie Jakubowi "idź zajumać ten kociołek i wróć z nim" - można rzucać czy tak zrobi, czy raczej po drodze zeżre.
No cóż... jakby to rzec... Jakub czasem się nie słucha, albo raczej słucha się niekoniecznie od razu, tu kłania się cecha "Cechy Przywódcze" czyli w skrócie CP. Dodaję +10 do testu za profesję i jeszcze +10 za zżycie się z miśkiem, ale zwierz swój rozum ma. Albo rozumek. Oblane - myli polecenia lub kaprysi

Cytat:
Napisał devilnevercr Zobacz post
stary, jak czytam Twoje posty to muszę uważać by nic nie mieć w buzi bo tak jak teraz opluwam moniotr
Szczerze, to pojęcia nie mam, czy mnie pochwaliłeś, czy pojechałeś po mnie jak po łysej kobyłce...
(Patrzy się podejrzliwie spode łba w jednej garści trzymając kości, a w drugiej wałek do ciasta)
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline