Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2014, 20:57   #147
Suchoklates
 
Reputacja: 1 Suchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skał
Eee... Wy tępe strzały weźcie się za robotę, a nie pogaduchy. - jestem zaskoczony, że teraz każdy z nich umie gadać, ale tak propo gadatliwych, to ciekawe gdzie się Romeo podział. Miał wrócić. Wypatroszę go za niesubordynację potem. A tak w ogóle, to ten trzeci szkieletor, który podważał zasady na moją niekorzyść rozpadł się na drobne kawałki. Bo zrobiłem z niego kościopająka, ha! Gnida będzie pyskować. I wyślę te kościopająki do tej krypty na zwiady.

Wracając do tego, co tutaj się wyczynia. Oczywiście nie mogłem pozwolić, aby gumofilc mi zwiał, więc biegnę w jego kierunku śmiejąc się niczym upośledzony. Ale taki straszny upośledzony! Tak straszy, że aż paraliżujący! A gdy już paraliż złapie Mariana (i najbliższe jego sługusy), to rzucę mu dynamit za którym poleci kula ognia, a potem miny pod jego tyłek - gdziekolwiek wyląduje. Gdy już Nemesis rozkręci swoje działko i ten postawi swoje śmieszne barykady, to dodatkowo dam mu tej gorącej kąpieli w lawie pod nogi. Syjamscy powstrzymują tych Brogów, którzy nie zostaną sparaliżowani.
A Tomek? Tomek dostanie przesyłkę. Ponurą przesyłkę z kosą.
 
Suchoklates jest offline