Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2007, 21:47   #125
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Chwila moment, nie możemy wszyscy iść do Schutzmanna. Zwłaszcza nasz wściekły Ken, który jest na kacu. Co do Sigmarytów... Mogę się mylić, nie jestem znawcą ich religii. Nie zmienia to faktu, że wszyscy kapłani umieją choć trochę walczyć, gdyby przyszło im bronić świątyni. Możecie iść z nami do Schutzmanna, ale na własną odpowiedzialność. Jeśli bym chciał uciec z miasta, zrobiłbym to już wczoraj. Hansie, jestem pewien że Schutzmann jest szlachcicem, jednak jak widać, ma swoje zasady. Nie ma sensu działać na niego urokiem, bo jeszcze bardziej nam zaszkodzisz. Po prostu odpuśćcie sobie wszyscy rodowody. Teraz liczy się inteligencja i przebiegłość. Musimy być sprytniejsi od zabójcy ojca Mortena. Poza tym... Hansie, nie jesteś o nic podejrzewany, nie ma sensu, byś robił sobie kłopoty.
Po tej przemowie gestem wskazał Yavandirowi drzwi.
 
Yaneks jest offline