Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2014, 16:26   #24
Nimitz
 
Nimitz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumny
- Zastanawiam się, w którym miejscu popełniłam ten błąd i dałam Ci choć cień cienia sugestii, iż jesteś mile mi widzianym towarzyszem...- Mruknęła Liliana mierząc kompana z przypadku ciężkim, choć pozbawionym złości spojrzeniem.

Taksówkarzowi podała adres kasyna, tego, w którym miała spotkać się z kuzynem. Do tego miała nadzieję, że przy okazji, że harmider jaki tam panuje odwróci odrobinę uwagę Midasa.

Przykładając czoło do chłodnej szyby przymknęła oczy zastanawiając się czy ma w okolicy jakąś kanciapę, w której mogłaby spędzić spokojnie dzień. Choć noc, pełna nieciekawych przeżyć dłużyła jej się niemiłosiernie.

"Martwemu, to watr w oczy i ......no iiii..."

Samochód zatrzymał się gładko na podjeździe pod wskazanym przez nią adresem. Sięgając do torebki po banknoty ze zdziwieniem przypomniała sobie o wrzuconej tam pośpiesznie zawartości torebki tajemniczej kobiety z jej mieszkania. Zawiesiła myśli otwierając powoli nie należący do niej portfel i zerkając na znajdujący się w nim dowód osobisty.
 
Nimitz jest offline