Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2014, 17:58   #384
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Z ciebie się wielki burżuj zrobił Stefanie skoro porządne lekko ubrudzone spodnie chcesz wyrzucać- Odezwał się Danchemik

- To nie burżujstwo. Tylko palenie dowodów zbrodni. Tylko mi brakuje, żeby Szkapa się dowiedziała, że zasikałem jego stare spodnie. bo to jego portki?

- A co ty mu powiesz ? Bo ja nie zamierzam, brat i pan Vilmud też cię raczej nie wsypią a jeżeli się dowie to od Ravena ale tego i tak nie powstrzymamy. Jakby każde zaszczane albo zasrane spodnie palono to pół oddziału w Isvale by biegało z gołymi tyłkami ty przynajmniej nie ze strachu ale żeby ocalić nas i kamień nie ma co się wstydzić tu dumnym trzeba być !- Zapewniał młodego.

- No dobra, dobra, ale i tak obstawiam, że nawet jak je wypiorę to Szkapa je potem osobiście spali... W lepszym razie może mi je odda.... - skwitował Stefan
- a znacie ten dowcip o piratach i brązowych spodniach? - Stasiek spróbował rozluźnić atmosferę, ale tylko dostał sójkę w bok od brata.
- Znacie...

- Tak czerwona koszula maskuje krew a brązowe spodnie zakłada się przy przewadzę liczebnej wroga- odpowiedział z uśmiechem Samuel.
 
Brilchan jest offline