Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2014, 11:56   #155
Suchoklates
 
Reputacja: 1 Suchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skał
Wysyłam 3 Terrorystów do Tomka i Ponurego na jego lustro, jeśli jest całe, aj ak nie to bezpośrednio na niego, aby upewnić się, że to już będzie jego koniec. Tym razem Terroryści mają pozwolenie na sambójstwo aby pogrzebać Tomasza na zawsze.

Sam omijając radiację BIEGNĘ z resztą sług (Zostawiamy Nemcia w tyle) po Mariana dopóki jest unieruchomiony w klatce. Dla testu rzucam najpierw w klatkę kamieniem, jak przejdzie bez problemu, to podpalam jakiś patyk albo swoją kosę ogniem, odpalam wszystkie dynamity, które mi się uzbierały i wrzucam je do klatki tak żeby Marian nie miał czasu ich odrzucić. Jak potrzeba czegoś większego aby przebić się przez klatkę, to Syjamscy wrzucają zwykłe zombie do klatki z tymi odpalonymi dynamitami. Jak można, to już z daleka kładę w środku pole minowe.

No i warto spróbować strzału z Rumcajsowego pistoletu, który ma niby przestrzelić wszystko.
 

Ostatnio edytowane przez Suchoklates : 11-12-2014 o 11:59. Powód: Dodałem Rumcajsowy pistolet, jak nie wolno to uznajmy, że tego nie zrobiłem ;..;
Suchoklates jest offline