Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2014, 19:39   #387
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- TO JA CI RATUJE ŻYCIE, PROPONUJE CI BEZPIECZNY NOCLEG POD MOIM DACHEM A TY MI KUZYNKĘ BIJESZ I PRÓBUJESZ JEJ ZWIERZAKA ZABIĆ ?!? - Krzyknął wściekle na Leslie, po chwili się uspokoił - Przepraszam cię najmocniej kuzynko, zaraz ci wyleczę te oczy - Podszedł do Sao.

- Jak tak możesz dziewczyno ?!? Przecież STEFAN ci mówił o tygrysie prawda ? Jest udomowiony pewnie chciał cię polizać... - Ugryzł się w język żeby nie wyzwać dziewczynki od idiotek bo w końcu przeżyła porwanie

- Słuchaj, Pani Rizza bardzo chciała z tobą porozmawiać a rodzice twojej domniemanej biologicznej matki też chcą porozmawiać. Żeby dać ci jakąś motywacje żeby stąd nie uciekać powiem ci że Pani Hawkeye może cię skontaktować z osobą która osobiście widziała pokonanie Pana Greeda w Dublith - Dodał na zachętę.

- Ja z chęcią pojadę do tego Nowego Xarxes, nieważne co tam trzeba zrobić potrzebuje jakieś odmiany od tego wariatkowa - Zaczął myśleć na głos
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-12-2014 o 10:10.
Brilchan jest offline