Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2014, 22:48   #159
Suchoklates
 
Reputacja: 1 Suchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skał
To wcale nie były żadne dziwy! Próbowaliśmy Marianowego sposobu, o którym ogółem nie powinniśmy wiedzieć, ale info od boga i te sprawy. Śmiechowy paraliż na Mariana, zgnilizna, Rumcajsowy strzał i wtedy Nemek rozkręca miniguna i do niego napieprzao. Gdy klatka padnie albo ten z niej zacznie uciekać, to leci tam również Ponury zabójca i ostrzał szkieletorów, jak i zresztą wszystko co mogę na niego posłać - miny, kula ognia, lawa etc. Wgl to jak się na mnie rzuci albo zacznie strzelać, to zbroja + kosa.

Romeo może zabrać, co uważa za najlepszą ofiarę i wrzucić ją ode mnie.

Jeden z kościająków zgarnia dynamit i wszystkie biegną szukać Tomka wraz z Ognikiem, aby pozbyć się go raz na zawsze. Ogółem niech korzystają ze swojej szybkości i niewielkich rozmiarów, aby nie dać się wyłapać i jak najdłużej ukrywać który z nich ma dynamit, ale gdy już to się wyda, to te bez dynamitu skaczą na pyski sługów, które rzucą się, aby powstrzymać bombera.
 
Suchoklates jest offline