Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2014, 17:34   #72
Czyk
 
Reputacja: 0 Czyk nie jest zbyt sławny w tych okolicachCzyk nie jest zbyt sławny w tych okolicachCzyk nie jest zbyt sławny w tych okolicachCzyk nie jest zbyt sławny w tych okolicachCzyk nie jest zbyt sławny w tych okolicach
Wiem ze mogę wszystko... Dalej jest napisane że jest to dla mnie bardzo nowy system a nauczenie się wszystkiego o nim chwile zajmie (praca + obowiązki + inne przyjemności). Na razie kiedy mam wolną chwilę staram się poczytać kilka stron.
Do odgrywania postaci(oczywiście na ile mogę) mniej więcej opisane efekty interesowały by mnie najbardziej.
Chodzi mi jak bardzo pod względem mechanicznym jestem w błędzie aby uzyskać efekty opisane. Miło by było gdyby ktoś powiedział na ile jest taka magia. (Zakładam że trafieniu np. pociskiem który zmienia kształt w cel jest bliska zeru. Natomiast jeśli nie trafię stanie się bardzo wulgarna).

Jak też wspomniałem łapanie za słówka nie ma sensu ponieważ jest to nowy system dla mnie więc jak na razie prościej będzie mi się przestawić nazywają magią niż magyą (pomimo że pierwsze to jedynie sztuczki wg podręcznika)
 
Czyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem