Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2014, 21:31   #391
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Ten Gatou jak go określiłaś - to pies na baby. Siwa ma o to do niego wąty, bo pewno by sama... no wiesz... Aśka też ma wąty o to do Stacha... - Stefan szepnął do ucha Leslie- Rozumiesz?
Leslie odpowiedziała konspiracyjnym tonem - Chyba nie....

Postanowił pochwalić starania Priscilli:
- Te ziemniaki to mi przypominają dom w Piastii jak mama zaciągnęła Tośka, żeby przyrządziła kartofle w mundurkach
-Ja się starałam, choć pani sao tak bardzo krzyczała, ale herbata tym razem jest czarna jak powinna - odparła z dumą Priscilla.
- Dzielne dziewczyny, staracie się... - Stefan nie wiedział czy śmiać się czy płakać. - Ja to doceniam! A tą sytuacją ze Staśkiem i Sao to się nie przejmuj- oni sami tego nie ogarniają. - zwrócił się do Leslie- A na mnie się wkurzają jak JA próbuje to im ogarnąć. Najlepiej trzymaj się od nich,.... - rozejrzał się po wielkości pomieszczenia i liczbie osób - na ile się da w takim małym miejscu...
Skinęła głową miej więcej rozumiejąc co ma na myśli
- To nie przeciągając. To jest mistrz N. - gospodarz. To jest Vilmund, Priscilla. Jedyna z bezsprzecznie rozsądnych po za nimi to Joanna, ale też możesz jej mówić Aśka, Asia lub Asuna. Jest z wioski mojej i Staśka. Trochę jakby moja szwagierka. Siwa reaguje na Sao. I jest kuzynką Smutasa. Smutas tak właściwie to ma na imię Samuel. To mój rodak w połowie, drugiej połowy się możesz domyśleć. Zwierzak reaguje na Mimi. Ponoć samica, ale nie odważyłem się sprawdzić... Nadążasz Leslie? Wszyscy to jest Leslie- siedzieliśmy raz razem.
Rozglądała się powtarzając imiona w myślach
- W się poznaliście przez gazetę czy jak? - zapytała przytłoczona Leslie
- Jestem Sao z Rodu Biao, księżniczka X8ngiska, a mój brat jest cesarzem - wrzasnęła Sao, a Leslie zapytała:
- Ona Crazed!
- Nie, ona na serio jest księżniczką z Xing. Ale poprzedni Cesarz Xing miał 50 dzieci, to sobie przelicz ile tych księżniczek i ile to jest warte. No, ale jak ma się po konkubinie z 50 klanów.... Matka Samuela jak jej to zaproponowali to poszła po rozum do głowy i uciekła do Amertis... Sao też ostatnio poszła po rozum do głowy i się wyniosła tutaj. To akurat mądre posunięcie, nie? Ale wcześniej- jego ton nabrał "mroczności" -[i] Ta idiotka poszła z tygrysem bez kagańca, czy choćby smyczy... A jak tygrys pobiegł samopas.... Akurat trafił na stado bibliotekarek. A ja... Cóż nie mogłem tego tak zostawić, trochę majsterkuje i ogłuszyłem tygrysa. Za to poszliśmy ze Staśkiem do pierdla... Ale wyciągnął nas pan Shou, Cesarz wybaczył incydent z tygrysem. Ale pare rzeczy musieliśmy odpracować. I tak poznałem mojego pracodawcę. A przy okazji Samuela, a potem dołączył do nas pan Vilmund. Pan Samuel załatwił mi robotę u Greedowców. Ogarniasz, Leslie?

- Si Stefano... a ten cesarz ładny? Bo mam una vendetta na kobiecie potworze
- A na co ci, że Cesarz ładny? Facet się zaręczył... I na dodatek zapowiedział, że wprowadza monogamię... I jego narzeczona to na dodatek jego ochroniarz. Jak na arystokracje całkiem nieźle się zapowiada.
- I myślisz, nie miałabym u niego szans - wstła, chwyciła się pod bok i zarzuciła a zachodzące promienie słońca padły na jej oblicze, że aż wydawało się, że iskrzy- Nie?!
- Wiesz, skoro poszedł na wojnę dla niej i zaplanował monogamię to raczej jego serce jest totalnie zajęte... Długo by tłumaczyć, ale jak wygra te wojnę z Drachmą to będzie się mógł żenić z kim mu się podoba. Nawet jak jego służąca. Bo ochroniarka to jakby służąca, nie?
-Szkoda - posmutniała.
- Jak mawia stryjek Jakub "w morzu jest pełno ryb", więc taka fajna dziewczyna będzie miała w czym przebierać... - zapewnił Stefan.Potem powiedział po Piastiańsku- Stasiek, ty się nie wychylaj! - posłał bratu mordercze spojrzenie.
 
Guren jest offline