Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2007, 20:23   #3
Nevdring
 
Reputacja: 1 Nevdring ma wyłączoną reputację
Witam.

Za chwil kilka (wieczór/noc) ruszy sesja "właściwa". Kilka uwag jeszcze mam - pewnie oczywiste, ale niech już będzie.

W przypadku zamieszczenia przeze mnie notki, gdzie nie ma rozróżnienia danego fragmentu dla poszczególnych osób - jest ona dla wszystkich. Ewentualnie mogę wtedy w którymś momencie wyszczególnić, np. Alice Forest i dodać nieco informacji.

Posty staram się budować tak, ażebyście mogli dodać dużo szczegółów od siebie (o czym wszak była już mowa - opisywanie [na wyczucie] wyglądu NPC, przedmiotów etc.). Ma to na celu uniknięcie (przy Was to chyba zbędny zabieg ) pisania notek krótkich, zawierających ledwie parę linijek w miejsce potencjalnych dłuższych (oczywiście z wyjątkami). Nie wiem na ile będzie mi to w początkowej fazie wychodzić - proszę tedy o wyrozumiałość i ew. uwagi .

Często umownie pomijane na sesjach: jedzenie i picie. W Ananke jeśli nie będziesz dbał o swój organizm, to obawiam się, że daleko nie zajdziesz.

Niekiedy zdarzyć się może, iż jeden post zawierać będzie niezwiązane z sobą treści - wtedy oddzielę je gwiazdkami (***).

Oczywiście piszemy w trzeciej osobie.

Zmieniłem również Styczeń na Czerwiec 1957.


Najpewniej znowu o czymś zapomniałem, ale i tak już chyba informacji macie zatrzęsienie...

Pozdrawiam, Nev.
 
__________________
"...codziennie wszystko z niczego tworzyć i uczyć śpiewu gwiazdy poranne."

Ostatnio edytowane przez Nevdring : 24-03-2007 o 20:54.
Nevdring jest offline