Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2014, 10:34   #10
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Ta żylekta? A bież ja tego nie chcę - powiedział nieznajomy rzucając miecz do właściciela. Slade złapał go sprawnie, ale całą rękojeść oblepiona była pajęczyną, która natychmiast przywarła do jego rękawic. - I Spider-MAN, nie spider-boy
Tymczasem Superman w kilkoma ciosami posłał Rhino na ziemię powodują jednocześnie kilka nowych pęknięć w asfalcie. Straszyć go więcej nie trzeba było bo kilku ciosach wymamrotał coś o mamie i jeszcze pięciu minutach i znieruchomiał na ziemi.
- Jej... słyszałeś coś takiego jak "przesada"? - odezwał się znowu niebiesko-czerwony. - Nie żeby nie było skuteczne, no ale Rhino jak się obudzi będzie miał migrenę stulecia
W oddali rozległy się syreny policyjnych wozów. Spider-man jak przed przedstawił Slade'owi bohater przerwał zamieniane przestępcy w kokon i podniósł czujnie głowę.
- Oho! Kryminalni jadą! - powiedział. -Nie wiem jak wy panowie, ale ja nie jestem najbardziej lubiana osoba na ich liście. Raczej jestem na liście "strzelać, a potem zadawać pytania". Jak by co do możemy pogadać, bo chyba nie jesteście tutejsi. Powiedzmy ulicę dalej? Ja mam swoje pajęczyny, a wasz kolega umie latać, to co pójdziemy sobie?

Ps: Superman może latać
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline