Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2007, 21:30   #9
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Post Karta postaci Kalt

Imie: Kalt

[b]Rasa: [B/] Człowiek

[b]Klasa: [B/] Wojownik , amator myśliwy

Często rodzinie Kalta doskwierała bieda dlatego musiał polować dla najbliższych, lecz jego umiejętności łucznicze są dość słabe. To tylko dlatego by [b]Kalt[B/] używając łuku nie trafił sobie w oku tylko potencjalnego wroga . Co do woja to proste. Po ciężkim dniu na polu (ojciec mojego bohatera był farmerem) nie mając nic nadzwyczajnie ciekawego do roboty ćwiczył ,,Speenem`` swoim ostrzem z wymyślonym przeciwnikiem lub czasami swoim przyjacielem [b]Nabidem[B/]. No więc już wiecie czemu takie klasy

[b]Wiek: [B/] 19

[b]Wygląd: [B/] Kalt jest dość wysokim młodzieńcem, o długich czarnych włosach. Niektórzy mówią, że odziedziczył urodę po matce zaginionej w lesie kiedy Kalt miał 5 lat, która nigdy więcej nie wróciła. Od tej pory w rodzinnym domu zawsze było smutno.

[b]Historia: [B/] Kalt urodził się w małej rolniczej wiosce pośród średnich gór. Jego ojciec był farmerem jego dziad też. Jego pradziad... też był farmerem, prapradziad... bohaterem wielkiej bitwy . Wątpicie prawda, każdy też wątpił i mówił jak to ojciec Kalta
,,Synu nie wiem po co ci to opowiadałem... HEHE... naszą pracą była rola i nią jest, twój prapradziad JESTEM TEGO PEWIEN TEŻ BYŁ ROLNIKIEM taką role dla naszej rodziny wybrali bogowie. I twoim przeznaczeniem nie jest być wielkim wojownikiem`` Lecz cóż to wmawiać to Kaltowi był uparty jak osioł, jak się uparł to się uparł.
Co roku w rodzinnej wiosce chłopaka było nieoficjalne święto. Powracał wielki bard Tisher pochodzenia rodzimego. Swymi opowieściami o smokach ich skarbach, księżniczkach, wielkich magach oraz wielkich artefaktach jeszcze bardziej zachęcały młodzieńca do przygód. W osiemnaste urodziny po biesiadzie NAPRAWDĘ UDANEJ ZAPEWNIAM WAS! Chłopak nie był szczęśliwy. Ojciec wiedział, że nie utrzyma syna od wyruszenia w świat.
,,Żegnaj, niech cię bogowie błogosławią`` Wyruszył w świat.

Ekwipunek:
-Krótki miecz ,,Speen`` (Zwykły miecz. Kalt czuję do niego duży sentyment, na nim nauczył się władać bronią)

-Krótki łuk-15 strzał (Zwykły własnej roboty łuk. Co do strzał chyba nie trzeba wyjaśniać )

-Kiepskiej jakości drewniana tarcza (zrobiony przez Hunwalda wioskowego cieśli. Nie wytrzyma silniejszego ciosu :P ,ale dobra na początek)

-Naramiennik (tak dla picu )

-Ubranie słabej jakości (zwykłe codzienne odzienie Kalta. Stare, wychodzone lecz nadal spełnia swoją role. Jeśli interesuje was bliższy opis to szara(dawniej biała) koszulka oraz ciemno zielone spodnie wykonane z zwykłego materiału .

Wiem historia mało oryginalna. Jednak mam nadzieję, że szanownej GM się spodoba Co do umiejętności ciągle myślę :P
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 25-03-2007 o 12:18.
Pinn jest offline