Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2007, 21:48   #41
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Z dzisiejszej sesji Warhammera. Gramy kultystami Chaosu, ja kultystą Nurgla, kumpel kultystą Tzeentcha, w nocy zakradliśmy się do wioski żeby zdobyć ofiary dla bogów, niestety wioska była otoczona częstokołem a na zsypach ziemi stali strażnicy których upatrzyliśmy sobie jako ofiary, jako że obaj mamy profesje czarownika i gramy na dzikie rzucanie czarów to udało nam się rzucić na siebie niewidzialność, niestety futra w które byliśmy ubrani było widać (była zima). No to kumpel mówi. "Zrobimy tak, zakradniemy się w futrach pod częstokół i będziemy udawać..." pomyślałem sobie strażników albo wędrownych handlarzy a on dokończył "... borsuki!"
 
Macharius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem