Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2014, 12:21   #47
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
W wątku komentarzy dodałem kartę przywódcy wyprawy, księcia Williama Alfreda Wilhelma von Gustendorf-Pretlimwelga de Velsena er Walldergena.


Uwaga techniczna:


Jak widać po tej i poprzedniej karcie różne chomikuje i inne zapodaje nie specjalnie nadają się do hostowania obrazków do sesji, ponieważ utrudniają linkowanie bezpośrednio do pliku graficznego, kierując raczej do całej strony www, w której jest osadzony.

Jak będę miał chwilę, to to ogarnę inaczej, ale to ma na ten moment dla mnie bardzo niski priorytet, więc jeśli komuś to przeszkadza, to niech sam umieści (/znajdzie) avatary w jakimś miejscu, do którego można normalnie linkować i podrzuci mi linki, to wtedy popodmieniam od razu.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline