Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2014, 20:19   #14
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Fyrskar
Muszę sobie odświeżyć kanon. Ale biorąc pod uwagę, że w scenariuszu prowincje południowe, północne i zachodnie walczą o władzę może to być dobre rozwiązanie.

Dhratlach
Co do ów przyjaźni to może ona być naprawdę łamać wszelkie mury zwłaszcza, że Ulrykanin ma pewien nawyk, zwyczaj. Mówi o sobie w trzeciej osobie. Jeśli ktoś to przeboleje to przeboleje też jego herezje.:P

Cedryk
Ścieżki tak jak widać są sztywne bo chcę poprowadzić grę postaciami, które nie są słabymi początkowymi siusiumajtkami. Chcę też wypróbować trzy zaawansowane profesje jakie pojawiły w "Tome of Salvation" lub jak ja go nazywał "Księdze Odkupienia", czyli tych na których kończą BG.

!!!Istniej jednak możliwość byś przedstawił mi inną, własną ścieżkę dla danej kariery tak by kończyła się na Biczu Bożym, Kapłanie Bojowym lub Zamaskowanym Bracie i jednocześnie by było to 5 profesje postaci.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 16-12-2014 o 20:24.
Baird jest offline