Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2014, 21:00   #19
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Cedryk

Poprawiłem już brata, błąd wynikał z posiadania angielskiej wersji podręcznika i własnego tłumaczenia.

Odpowiadając na twoje pytanie. Nie. Nie można zakończyć kariery na Rycerzu Pantery. Przed wejściem na ścieżkę Inkwizytora (Łowcy Czarownic), BG MUSZĄ zakończyć karierę na Biczu, Bracie lub Kapłanie (bitewnym), przykro mi ale takie są zasady

Valtharys
Możesz zmienić ścieżkę rozwoju pod warunkiem, że będzie ona się kończyć na jednej z podanych wyżej karier, a także zaczynać od tych podanych w rozwoju kariery (czyli chłop w bicz boży, pielgrzym w kapłana bitewnego, śmieciarz w zakapturzonego brata) przy czym są to optymalne ścieżki skompletowane przez MG przez okres dwóch tygodni i poleca on się ich trzymać dla lepszego efektu fabularnego.

Zważcie na to, że macie wolną rękę w tworzeniu swojego Inkwizytora (Łowcy Czarownic) oraz jeśli (zapewne) będziecie mieli PD w nadmiarze by dalej rozwinąć swoje postacie (akolita, demagog, fechmistrz, mistrz zakonny, oficer, gdzie ostatnie dwie to bardzo ciekawe wyjściowe, zwłaszcza, że biorąc oficera stajecie się Kapitanem Inkwizycji, biorąc mistrza zakonnego podobnie byli byście o krok od bycie Lordem Inkwizytorem, czyli tym gościem co rozkazuje gościom, lub jak go mój angielski podręcznik nazywa GRANDMASTER.

PD będe dawał hojnie, naprawdę hojnie gdyż na 5 poziomie przeciwnicy będą majestatyczni (lista mini bossów uwzględnia większego demona, nekromantów (wampir i licz, 2 różne na innych poziomach), lorda (lub coś w podobie) chaosu, oraz standardowe, hordy zwierzo i szczuro ludzi z fajniejszymi okazami (szczuroogry, gorebull'e), ogry zwykłe i zmutowane, i ogólnie epickie starcia. Jak nie przeciwnicy duzi to liczni, albo i liczni wspierani przez dużych a nawet liczni duzi. Cholera, jak mnie poprosicie to dam wam nawet smoka, zwłaszcza, że jeden BN wspomagający już ma jakiegoś na kącie (ex-zabójca smoków) .

Co do tego kiedy odpisy. To ciężko mi w tej chwili określić bo wszystko zależy od aktywności graczy i ich tempa. Ja mogę dawać odpis nawet co 12 godzin (dość męczące i 24 lepiej się sprawdza, ale mogę). Wstępnie więc powiedział bym, że od 1 na tydzień do 1 na dzień. Oczywiście w trakcie walk (mapy taktyczne, tokeny, efekty itd) tępo może wzrastać bo wiadomo, każdy wtedy częściej pisze.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline