Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2014, 11:18   #163
Viviaen
 
Viviaen's Avatar
 
Reputacja: 1 Viviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie coś
Ehm... kochani

Dziś jestem w pracy (znaczy przy kompie) po raz pierwszy od tygodnia a równocześnie po raz ostatni przed Świętami. A właściwie to bardziej mnie nie ma niż jestem, strasznie zakręcony dziś dzień.

Spadło na mnie równocześnie całkiem sporo różnych rzeczy, niekoniecznie przyjemnych, co śmiertelnie odbiło się na mojej aktywności na forum... za co serdecznie Was przepraszam. Przez Święta zamierzam odreagować przedświąteczną harówkę więc raczej mnie też nie będzie... planuję za to stanąć na nogi jeszcze przed Sylwestrem (tfu, tfu). Co jednak będzie, czas pokaże...

Korzystając jednak z tego, że udało mi się zajrzeć, pragnę Wam wszystkim życzyć ZDROWYCH Świąt, pełnych rodzinnego ciepła i zrozumienia.
Buziaczki
 
__________________
Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?
Albert Einstein
Viviaen jest offline