Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2014, 18:34   #341
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Dołączyłam w połowie sesji, dlatego mi się wydało, że mam swoje dwa wątki i moja uwaga nie została tak rozproszona. Żałuję, że nie rozwinęłam potencjału tej postaci, bo bawiłam się z nią bardzo dobrze. Czasami dziwnie się czułam rozmawiając sama ze sobą i zastanawiając się co Psyche zrobiłaby w danej sytuacji i która część osobowości przejęłaby tam kontrolę.

Nie mam prawie żadnego doświadczenia w podobnych sesjach, zazwyczaj trzymam się fantasy, dlatego może traktowałam TBA jak taki film akcji rodem z USA, gdzie także jest natłok wydarzeń i dużo efektów specjalnych. Podobało mi się i mam nadzieję na dokończenie wątków w przyszłości.

Dziękuję też wszystkim za grę i gdybyśmy już ze sobą nigdzie nie napisali, to życzę Wesoły Świąt przy tej okazji.
 
Lady jest offline