Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2014, 12:46   #10
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Post: http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/1...-pierwszy.html

Link do sesji dodany w pierwszym poście. Kalendarz jak się wyśpię.
Jeszcze muszę dodać szybkie info dla Fiatha.

Opisujcie co chcecie od jakiego momentu chcecie, możecie nawet kroić tak jak ja to robię, możecie opisać mi cały ten dzień z perspektywy postaci (to byłoby bardzo fajne). Jak chcecie.
Mało szczegółów podałem, żebyście mieli pole do manewru i żeby nie robić postu dłuższego o kolejne cztery strony. Ważne jest tylko to, żeby opis nie zaburzył balansu przyjętego w moim opisie, to ma być wprowadzenie i zapoznanie. Prawdziwa gra w szkołę i poznawanie świata zacznie się drugiego dnia, ale możecie już teraz normalnie grać postaciami oczywiście.

Jakość może być... średnia lub nawet kiepska. Przyznam wam się do pewnej przypadłości - nie potrafię zaczynać. Pierwszy post w sesji to dla mnie katorga, pierwsza sesja kiedy prowadzę na żywo to zazwyczaj cienizna (chociaż graczom się podoba, nie moja wina, że nie mają gustu). Nazwę to "syndromem pierwszej sesji".

Jeżeli ktoś widział inne moje posty, odpuściłem pisanie mowy bez kursywy, mija się z celem, jeżeli nie można wstawiać spacji na początku zadania oraz akapitu na forum.

Miałem wrzucić wam ścianę tekstu, jak edytować możecie posty i namawiać was do stosowania tej samej metody, co ja, ale wiecie co? Nie zależy mi
Piszcie jak chcecie (nie to, że miałem zamiar zmuszać). Powiem tylko, że dodanie głupiego justowania IMO poprawia czytelność i wygląd. formatowanie indent jest fajne, ale utrudnia wstawianie obrazków. Rozumiem, ze niektórzy lubią nimi nawalać w poście masowo, ja osobiście stronię (nie licząc zdjęć postaci).

Link do separatora/linijki/linii/szlaczka/oddzielnika/rozdzielnika: http://www.vasaparkil.com/images/separator.png

Gdyby kogoś interesowała tajemnica krzywego tekstu na zdjęciach - możecie po nim odczytać jak szybko postać trafiła do akademii, im bardziej krzywo, tym później - Mortimerowi męczyła się ręka.
 

Ostatnio edytowane przez Ogryzek Szatana : 20-12-2014 o 12:48.
Ogryzek Szatana jest offline