Wątek: Far Way
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2014, 19:35   #4
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
Jest tylko 1 problem.
Z tego co widziałem w EverNightcie to taka kampania ma przygody raczej monotonne (w tym wypadku to czytając podręcznik to widziałem tam jeden wielki wygrzew..., z drugiej strony moją drużynę najwyraźniej takie coś rajcuje). Żeby tego uniknąć i jednocześnie pokazać świat (mam nadzieje, że nie tylko postacie czysto bojowe będą miały coś robić, a powinne (z tego powodu od razu odradzam stawiania tego na Savage Worlds)) to musiałbyś rozbudować kampanię do poziomu niedecyzyjnego albo jej rozmycia w różnych wątkach pobocznych... a jeszcze gracze (jeśli nie wierzysz to poczekaj aż cię uskarzą o railroad) będą oczekiwać jednostrzałów albo i całych seriali na boku sagi. Proponuję ci tą rozgrywać te epicką sprawę, gdzieś tam gdzie nie widać (równie dobrze może być tuż pod nogami jak za horyzontem) i pozwolić zdominować okolicę BG przez inne sprawy (Jakie? To już pytanie do drużyn.), ba... pozwól im na sandbox jeśli tego gracze chcą.

PS. Jak sanbox to i różne generatory obszarów (nawet całych galaktyk).
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.

Ostatnio edytowane przez archiwumX : 20-12-2014 o 19:42.
archiwumX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem