Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2007, 14:56   #30
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Panda – co do historii twojej postaci jeden z graczy zwrócił mi uwagę na zastanawiające fakty...
Np.: Za co staruszek został aniołem? Za parę dobrych uczynków i za to, że robił broń? Broń, którą potem mordowali się ludzie??
Czyli Twoja postać byłaby w sumie zwykłym wojownikiem-kowalem, który kiedyś był aniołem i dlatego ma więcej siły, nie służy bogu, a umiejętności ma takie „paladyńskie”?J
Hm no...
4 Czar: Światło Lothom (rozświetla teren w odległości 10m oślepiając, z natury, złe istot) – więc w drużynie będziesz miał z natury złe istoty Taki np. Astaroth, demon. Avalanche, ty nie jesteś zły, a już w ogóle nie zły z natury XD
W ogóle, jako fallen angel masz charakter praworządny, zaś Astraoth jako demon jest chaotyczny zły, jesteście jak biel i czerń, niemal jak dobro i zło, więc odgrywanie waszych postaci WYMAGAC będzie tego, żebyście podchodzili do siebie... ym... z dystansem...^^’’
Cóż, nadal byłabym skłonna cię przyjąc! ostrzegam jednak, że prawdopodobnie jako anioł między dmeony wchodzisz w paszczę lwa wymagac to będzie rozwagi i gry z pomysłemJ radzę nie próbowac nawracac kogokolwiek z drużyny XD więc jeśli czujesz się na siłach to zapraszam.

Ok., mamy w drużynie druidkę i byłego anioła
Hm i tu zaczyna się robic dziwnieXD

Vimes- witam. Styl pisania mi się podoba, ale mam parę pytań.
Thajenki – co to dokładniej za rasa? Rozumiem że pochodzi gdzieś w „odlamów” wymiaru astralnego. A jakieś typowe cechy tej rasy? Charakter typowy jakiś mają, np. chaotyczny? Jedzą, piją, śpią, krwawią? Wyznają bogów, lubią demony?
Powiem szczerze że nie mam pojęcia co to za profesja „psion”@@ czy to co w stylu złodziej-zabójca?
um. psioniczna: pchnięcie - możliwość całkiem mocnego uderzenia czegoś samą wolą
>>> rozumiem że taka „telekineza”?
um. psioniczna: aportacja - umiejętność przyzwania średniej wielkości obiektu >>> hm sprecyzuj możesz przyzwać cokolwiek?? Tak bez składników? np. trzask-prask, pojawia mi się w ręce nóż i rzucam nim we wroga? Bo jeśli tak to nie pozwalam na coś tak potężnego

poza tym postać ciekawa tylko pamiętaj, że zgodnie z historią samej sesji, miałeś te 3 sny, demon zabił kogoś kto był ci bliski (pytanie czy twoja rasa przywiązuje się do towarzyszy?XD) no i wyruszasz by ratować świat w sumie...XD
Jestem skłonna przyjąć zobaczymy jak mi odpowiesz na pytania

Pinn – dokładnie, to co Chrapek powiedział nie chcę w sesji samych pakerów, liczy się odgrywanie postaci, pomysły, styl...
Mogłabym cię przyjąć ewentualnie jako 4 gracza, pod warunkiem, że ograniczysz przekleństwa (w postach na innych sesjach czasem dawałeś czaduXD) i popracujesz troszkę nad stylem; ogólnie jest w porzo tylko czasem trudno skumać o co ci chodziXD jeszcze się zobaczy.

Nansze – nie ma sensu wpadać w kompleksy. Wszystko zależy od sytuacji. Jeśli np. trwa walka, to takie podpalenie krwi Vriessa to mocna umiejętność. Ale jeśli cała drużyna leży poprzebijana zatrutymi strzałami to umiejętność znajomość roślin i warzenie mikstur jest bezcenna
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline