Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2007, 16:46   #41
Vimes
 
Reputacja: 1 Vimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znany
Dobra. a więc tak:
Thajenki: Rasa wymyślona przezemnie przy tworzeniu tej postaci Thajenki są wysokimi ok. 2m humanoidalnymi istotami zamieszkujące jak słusznie zauważyłeś plan astralny. Są bardzo inteligentne i mają nadpodziw rozwinięte zdolności parapsychiczne. Nie są specjalnie sentymentalną rasą i nie nawiązują długich przyjaźni. Jeśli zajdzie potrzeba mogą współpracować z samym diabłem, byleby miały z tego jakieś korzyści. W sumie podobnie podchodzą do innych spraw np:"Taaak... Mogę zabić własną matkę... Ale co dostanę w zamian?" 8) Charakter jak widać coś w stylu chaotycznego.
EDIT: Zapomniałem: Thajenki dobrze widzą w ciemnościach, nie są specjalnie wytrzymałe, jedzą i piją, jednak nie potrzebują dużo snu - wystarczy godzina czegoś w stylu letargu-medytacji dziennie.
Psion: Doskonali się we władaniu własnym umysłem, tak by samą wolą wpływać na otoczenie. Thajenki wykorzystują te umiejętności w walce, choć moja postać nie miała jeszcze okazji poznać tych typowo bojowych aspektów tej sztuki, z powodu przedterminowego zakończenia nauk.
Czytanie w myślach: Sorry, trochę niejasno to napisałem - bardzo przepraszam - otóż chodzi mi o czytanie w myślach bardziej jako wychwytywanie intencji, ew. "mocnych" myśli, a nie stwierdzenie, że ktoś myśli dokładnie to i to
Pchnięcie: Taka telekineza, ale raczej nie specjalnie mocna, tzn. coś co pozwoli ew. przewrócić, czy podbić wrogowi oko, a nie wyrwać drzewo - chyba umiarkowanie potężne
Aportacja: Najlepiej jeśli postać miała już z tym przedmiotem kontakt, albo jest on w zasięgu wzroku. No i przedmiot znajduje się w granicach 1km od postaci. Być może więcej, jeśli postać wiążą z nią silne wspomnienia. Może być?

Jeśli coś pominąłem to przepraszam, zaraz nadrobię.
 

Ostatnio edytowane przez Vimes : 25-03-2007 o 16:49.
Vimes jest offline