Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2014, 13:42   #27
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Yyy - odezwał się lekko zaszokowany Spider-man. - Nie wiem czy jestem bardziej zaskoczony że ktoś dla odmiany chce mi pomóc czy to że najemnik kłuci się z bohaterami i nie dochodzi do rękoczynów
Pajęczak z lekkimi oporami pozwolił się opatrzyć Slade'dowi. Okazało się że miał wielki czarny siniec na prawej stronie klatki piersiowej. Najemnik wiedział że bohater ma połamane żebra. Na prawy boku natomiast miał skórę zdartą niemal do kości. Stąd było właśnie krwawienia. Jeśli otarcie można było zrzucić na nosorożca, to siniec wyglądał na nabyte jakiś czas temu. Co ciekawe w miejscach nie chłopak nie był poobijany widoczne były czerwone ślady wyglądające jak by strząsnął go piorun lub ktoś wrzucił go na linie wysokiego napięcia. Spider-man nie miał najlepszego dnia.
- A co do wymienionych przez ciebie gości... żadnego tutaj podobnego nie ma. Ale ten ostatni... Slade Wilson, tak? Mamy tutaj WADE'a Wilosna, tez jest najemnikiem, tylko upiera się na czerwono-czarno, wołają go Deadpool i jest... - Spiderr-man urwał szukając właściwego słowa - Dziwny, to może jakiś twój kuzyn z innego świata? Z resztą z nim to nic do końca nie wiadomo. Mam ci mówić Deadstroke, czy Slade?
Widać było że pajączek nie był głupi i potrafił dodać dwa do dwóch.
- Jeśli chodzi o naukowców jedyni jacy przechodzą mi na myśl, albo na dzieńdobry wypróbowali by na mnie swój najbardziej śmiercionośny wynalazek, albo robią na drugą zmianę jako bohaterowie i już ich w okolicy ma choć... Connors! Nawet mieszka w oklicy. Co prawda to bardziej genetyk niż spec od podróży między-wymiarowych, ale to już coś. Jeśli chodzi o magię... może, ale to duże może Madam Web będzie w stanie nam pomóc. Natomiast jeśli chodzi o mnie to mogę zgadywać. Sądząc po tym kółku jakie zostawiliście na asfalcie to wstawiam na jednostronny portal. W przypadku stałego tunelu z pewnością były ciekawy krater. Niestety tutaj aż się roi od osobowości zdolnych taki tunel wytworzyć. Pytanie tylko, dlaczego wy i dlaczego tutaj? Ktoś chiał pomóc , czy bardziej zaszkodzić?
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline