Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2007, 18:37   #42
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Vimes - ok więc witaj w drużynie

Uwaga wszyscy przyjęci - muszę miec wasze numery gg! mój: 5933643
czekamy jeszcze na kartę Mijikai i potem powoli zaczynamy. aż się boję X_X'

w ogóle trochę uwag dotyczących gry (na podstawie obserwacji z zeszłej sesji):
- nie myślcie, że cały świat tylko czeka na wasze nadejście, i że BNi zasypią was natychmiast questami nikt nie rzuci się ku wam wykrzykując, że ma dla was zadanie. trzeba miec oczy i uszy otwarte, trzeba wyczaic okazję i kojarzyc fakty
- to, że spotkacie potencjalnego wroga, nie znaczy, że musicie natychmiast rzucic się do ataku na niego! często rozsądniej jest spróbowac wpierw dyplomacji (po queście z wielkim jaszczurem Vriess będzie drużynowym delegatemXD)
- nie jestem zwolenniczką czegoś w stylu "spotykacie rannego... i koniecznie musicie mu pomóc, jak nie pomożecie Mg się obrazi" albo "jak pójdziecie w lewo a nie w prawo to się wnerwię!" nie. możecie okraśc i zabic napotkanego rannego, na rozstaju częśc może iśc w lewo, częśc w prawo, wasza wola (byle nie każdy w inną stronę, to byłaby przesadaXD) Możecie wszystko ale liczcie się z konsekwencjami!!! konsekwencji NIE odpuszczę!
- hmmmm widzę że co do umiejętności to trochę spanikowali co niektórzy i "spakerowali" XD więc zaznaczam - stosowanie umiejętnosci was męczy i nie możecie bez końca ich używac, turę w turę! nie ma czegoś takiego: mg: wróg... gracz: spalam go aurą ognia! mg: drugi wróg... gracz: spalam.. mg: 15... gracz: spalam... XD Z drugiej strony, nie oszczędzac skrajnie na umiejętnościach! ważne - używanie umiejetności jak mówiłam zaznaczamy pogrubioną czcionką! i jeśli np. rzucamy kulę ognia, to nie piszemy: "rzucam kulę ognia..." tylko staramy się opisac cały proces, łącznie z wykrzykiwaniem wymyślonego przez siebie zaklęcia. wyjdzie w praktyce
- ZAWSZE można O CZYMŚ napisac! nie masz co robic? - pisz o swoich spostrzeżeniach, wspomnieniach, gadaj z drużyną, zbieraj kwiatki, malinki, patrz w gwiazdy - cokolwiek! To też odgrywanie postaci. Dobijają mnie texty: "nie napisałem posta bo nie wiem co napisac" albo "nie mam co robic":/

Pytania, uwagi, życzenia?? dawac na gg.
PS - jeśli któraś z przyjętych postaci ma jakieś "marzenie" - np. chcesz zobaczyc żywego jednorożca, chcesz napic sie wody ze świętego wodospadu, odnaleźc zaginioną świątynię, znaleźc zaginionego krewnego i tym podobne, to daj mi znac na gg takie side-questy spróbuję wpleśc gdzieś w sesję, może sie uda XD
tyle
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline