Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2014, 21:12   #112
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał czajos Zobacz post
W tym temacie pozwoliłem sobie zmniejszyć się do poziomu 4. Mam nadziej, że to nie problem.
Adam szanuje Antona bo trochę się poznali z tych rozmów w Elizjum i jak to ujął Tom w pierwszym poście Morgana że dzielą ich pewne różnice nie będzie sprawiał Lasombrze problemów bo choć uważa takie zachowanie za mało humanitarne i przesadzone to był jednak wróg. Estraicher po prostu zadałby mu szybką śmierć

W każdym razie dopóki Marching nie zacznie mordować cywili albo nie skrzywdzi któregoś z rolników pod opieką Adama to ten ograniczy się do odwracania wzroku z krzywą miną i pogodzenia się z tą różnicą zdań.

Szczególnie że moja postać zupełnie nie poczuwa się do bycia księciem ani tym bardziej do moralizowania innym. Po prostu kurczowo trzyma się swojego człowieczeństwa bo boi się że jeżeli je straci przestanie doceniać piękno literatury i sztuki.

Choć Adam będzie się upierał żeby Nicco ogłosił żeby śmiertelni siedzieli w domach powołując się na logikę i zachowanie maskarady tu go raczej ciężko będzie przekonać do zmiany zdania bo będzie wychodzić z założenia że ustąpił w wielu kwestiach i wykazał elastyczność więc będzie oczekiwał tego samego

Aha Matt to był ten biedny guhol szkoda myślałem że to wampir będę musiał przerobić posta potem
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-12-2014 o 22:37.
Brilchan jest offline