Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2014, 11:30   #118
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja zrozumiałem to jako ofensywna łapię Dona i jego człowieka a potem szuka śladów działalności Sabatu i próbuje zabezpieczyć teren.

Defensywna odwiedza kryjówki zdrajcy i próbuje odkryć jakiś wskazówki co do miejsca jego pobytu.

Cytat:
Jak coś to też czekam z konstruktywnym odpisem na informacje z PMki. Zwłaszcza na te o krwi, refill przed rozejściem się byłby całkiem wygodny.
Popieram Adam nie napije się dopóki nie otrzyma potwierdzenia od któregoś z Czarnoksiężników a jeszcze najlepiej żeby się trochę napili z tego samego to byłoby potwierdzenie że nie wpuszcza się w maliny

Cytat:
Napisał czajos Zobacz post
Sory, Elas masz pościk do poprawki.
musicie sobie sami z Czarneckim poradzić.
Ogólnie nie wiem czy da radę dopaść do tego gościa zanim ten się nie zabije bo pociągniecie za spust to raczej szybkie chyba że Nicolo jakąś dyscyplinę zastosuje

Elas nie ma problemu są święta więc normalne że ludzie w rozjazdach i nie mają czasu na RPG
 
Brilchan jest offline