Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2014, 13:56   #121
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
W sumie wpadłem na jeszcze jeden pomysł - spalmy sąd. Głupie? Cóż... Zakładając, że Zoła zdejmie uciekiniera, przeciwnik nie ma pojęcia co się stało. Jeżeli cały sąd spłonie, może uznać, że spotkała nas nagła śmierć. To byłoby bardzo miłe, jakby w to uwierzono. Co prawda gangsterzy mieli nikłe szanse, ale pożar który rozpętał się w trakcie walki i pochłonął cały budynek, wraz z wampirami, to inna sprawa
No tu to już w żadnym wypadku Adam się nie zgodzi :P wiem że to samo mówiłem o ostrzeganiu ludzi ale taki pożar to by DOPIERO spowodował panikę ludności, po za tym to zabytek i miejsce pracy Alistera a postaci Czajosa trudno by było przejmować sądownictwo w momencie gdy spalimy sąd razem ze wszystkimi dokumentami :P

Za duże marnotrawstwo za wątpliwą korzyść szczególnie że postaci nie zamierzają się ukrywać tylko przejmować służby cywilne. Dzisiaj postaram się powysyłać te obiecane PW
 
Brilchan jest offline