Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2014, 19:32   #7
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Charboyya skrzywił się na określenie "dziadyga" jakim obdarzył go wietrzniak. Jeszcze bardziej skrzywił się na cenę jaką zaproponowali zebrani w jego gabinecie poszukiwacze przygód. Pokręcił głową z dezaprobatą.

- Niedobrze, wszyscy zaproponowaliście za mało. Nie cenicie się, albo po prostu nie jesteście zbyt wiele warci. Dobrze Elianarze, że wychowałeś się w pobliżu Hanto. Jest to jakaś zaleta, ale jednak oczekuję czegoś więcej. Nie wiem z jakimi niebezpieczeństwami zetknie was los na miejscu a nie chcę mieć na sumieniu niewinnych dawców imion. Jeśli zdecyduję się was zatrudnić każdy dostanie ode mnie 650 sztuk srebra w tym sto sztuk srebra zaliczki. Musicie za coś kupić zapasy na drogę. W jedną stronę piechotą to piętnaście dni drogi. Nim jednak dostaniecie pieniądze opowiedzcie mi coś o sobie. Interesuje mnie jak staliście się adeptami i jakie są wasze dotychczasowe dokonania. Może ktoś z was zabił horrora?- tu krasnolud roześmiał się krótko- może znowu zaczniemy od ciebie orku?

Hrug podrapał się po głowie lekko przekrzywiając kapelusz za jaki mu służyła czaszka jakiegoś przeżuwacza.

- Hrug być wielki szaman plemienia Czerwonych Kłów. Magii nauczyć mnie tato. Tato już nie żyć. Ja być wielki szaman, ale wielki wódz plemienia mnie nie lubić. Hrug skrytykować go za to, że niesprawiedliwie podzielić łupy z jednej z wypraw. On uderzyć Hruga buzdyganem w twarz i złamać mi jeden kieł. Hrug być zły, bardzo zły. Zrobić wywar z bobotrutki i podać go wodzu. Wódz trzy dni zwijać się z bólu i rzygać krwią- tu ork zaśmiał się paskudnie- potem umrzeć. W plemieniu źli na Hrug. Oni coś podejrzewać, bo Hrug nie pomógł gdy wódz zachorować a po wyjściu zniknąć sakiewka wodza. Teraz Hrug pomóc krasnoludowi doręczyć list. Hrug potrzebować pieniądze.
Tu szaman zakasłał, odcharknął i splunął na podłogę pod nogi Charboyyi co ten uznał za koniec opowieści. Krasnolud chwilę wpatrywał się w zieloną flegmę pod swoimi nogami po czym się odezwał.

- Morderca i złodziej. Doskonałe kwalifikacje nie ma co. Aż się boję co jeszcze usłyszę, ale jak już zacząłem to wysłucham wszystkich. Kto następny?
 
Ulli jest offline