Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2007, 21:52   #47
Extremal
 
Extremal's Avatar
 
Reputacja: 1 Extremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemu
Tyaaaa. kto czytał sesję? Otóż ja posiadam podobnego skilla, tylko w zamiast zamienienia się w "super Anioła" przemieniam się w Demona, no ale to nie jest temat na streszczanie sesji. Więc mnie intryguję jak to zostanie załatwione, bo jako side-questa miałem niesnaski z siłami "niebios" jako upadły paladyn nie bardzo mnie lubią, a z resztą po co na siłę tak bardzo chcesz być aniołem? i tak nie masz żadnego skilla np Wskrzeszenie czy coś, jeśli byś był to byś musiał wykończyć mnie, Blackera który był opętany przez demony, Chrapka- plugawego nekromantę, wiadomo wskrzeszanie nieumarłych to profanacja sakrum, jakimi są ludzkie zwłoki, to jego też trzeba załatwić, no w końcu niszczy wizerunek Twojego szefa, I Tamma przy okazji, a co tam gadający kot też na pewno Watykan by się go wyrzekł i orzekł go dziełem szarlatana

Więc: Proponuję nie przyjmować osób, które nie mają pojęcia co w trawie piszczy, bo Taran też już występował, po drugie Pinn operuje takim językiem jak by się dopiero co 5 latka z przed telewizora oderwało, i przerwało mu się oglądania dragun bula, "super anioł" może niech się w sajana przemieni?

Wiem że Almenka mnie zbluzga ale co tam, wg mnie jak dotąd kompetentną osóbką w rekrutacji jest Nansze, oraz Psionowi bym dał szansę. A panda by przerobił tego Swojego Aniołka, np w kleryka jakiegoś czy paladyna nie wiele by się różnił, a życie prostsze by było.

Pozdrawiam
 
__________________
Jednogłośną decyzją prof. biskupa Fiodora Aleksandrowicza Jelcyna, dyrektora Instytutu Badań Nad Czarami i Magią w Sankt Petersburgu nie stwierdzono w naszych sesjach błędów logicznych.
"Dwóch pancernych i Kotecek"

Ostatnio edytowane przez Extremal : 25-03-2007 o 21:57.
Extremal jest offline