Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2014, 20:53   #201
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ano, mogę się z Panienką napić ja stawiam pierwszą kolejkę, Witaj Sisi tak czytałem całą noc było bardzo miło pewnie się jeszcze tam wrócę - Stwierdził z uśmiechem nie chciał odbierać tej uroczej dziewczynie niewinności tłumacząc co tak naprawdę robił - Mógłbym cię poprosić o podanie trzech piw i jednej porcji czegoś ciepłego ? - Spytał i zapłacił za zamówienie. - A o co biega z tym potworem? Czy komuś coś się stało ? - Spytał się Aryida wyraźnie zmartwiony.


- Wracając do wartości bojowej wilkołaków. Całe życie spędziłem na polu bitwy, jedna z rzeczy, jakiej się nauczyłem jest to, że ktoś zawsze rozpuszcza plotki. Zwykle komuś udaje się uciec a nawet jak wszystkich wybijecie to takie informacje mają to do siebie, że wcześniej czy później wypływają na wierzch, więc twoi przeciwnicy wcześniej czy później dowiedzą się, że jesteś wilkołakiem i odpowiednio się uzbroją. - Wyjaśnił i o dziwo brzmiało to nawet dość spójnie i inteligentnie jak widać wszyscy mają jakiś talent.

- Bycie wilkołakiem wydaje się być bardzo korzystne pod względem bojowym, ale oprócz srebra są bardzo czułe na ogień i kwas, które są dużo tańsze i bardziej dostępne, więc z punktu widzenia taktycznego wraz z siłą otrzymujesz też pewne dość kłopotliwe słabości. Moim zdaniem lepiej byłoby gdybyś skupiła się na podążaniu ciężką ścieżką wojownika i trenowała swojego ducha oraz ciało zmieniając je w żywą broń a nie szukać szkodliwych skrótów - Zakończył przemowę powtarzając swoją wcześniejszą radę.
 
Brilchan jest offline