Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2014, 22:04   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Za wcześnie jak na twoją klientelę, zawsze możesz pójść i kupić sobie ze dwie małpki na poranny rozruch mózgownicy - Skomentował porażkę pomysłu z wróżbiarstwem.

- Może po drodze skontrolujemy śmietniki, zanim ci kurewscy ekolodzy zaczęli te swoje popierdółki to pełno było elektronicznego szmelcu w śmieciach, ale teraz mam szczęście jak trafię na telewizor marki Rubin albo przepalony czajnik elektryczny. Do tego te nowobogackie mendy pozawieszały kłódki żebym nie mógł się dostać - Westchnął ciężko nad swym losem - Ale i tak warto sprawdzić, bo czasem jakaś dobra dusza coś pod śmietnik podstawi to ja wtedy rach - ciach naprawię i będzie można na bazarku przehandlować. Staniesz na czatach żeby w razie czego ostrzec mnie przed kołkami ze straży miejskiej albo śmieciarzami pasuje ? - Spytał.

Złomokleta zupełnie nie zauważył kolegi Zdziśka w niedoli ogólnie miał słaby kontakt z rzeczywistością a tracił go już zupełnie gdy zaczynał snuć swe technologiczne rojenia.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-02-2015 o 12:06.
Brilchan jest offline