Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2007, 23:12   #23
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Nie chcąc zrażać do siebie Sierżanta Mitsu ruszył spokojnie za cała ekipą.
Z beznamiętnym wyrazem twarzy lustrował zebranych, a kiedy podano mu kanister lekko się ukłonił i rzekł
-Ariaga... znaczy dziękuje- pociągnął niewielki łyk. Krztusząc się nieznacznie przekazał napój Kevinowi i rzekł do żołnierza, który go tym uraczył:
- całkiem niezłe. Tak w ogóle to jestem Mitsu Bushi; miło mi- ponownie się ukłonił
-eee Mitsubiszi ? no mnie też miło- stwierdził mężczyzna
- tak Mitsubishi. Z posterunku- przyzwyczajony do przekręcania imienia prze obcych; Azjata wyciągnął zza pasa katanę i siadając na piętach, spojrzał w ekran kładąc miecz na kolanach. Niezbyt ciekawił go film, nie chcąc jednak odstawać siedział spokojnie wyprostowany spoglądając na zebranych.

Widząc kuśtykającego sierżanta z niewyraźną mina wiedział już że coś się stało. Wstał szybko prostując plecy i wkładając miecz za pas. Po chwili udali się na stronę gdzie Nathaniel wyjaśnił mu sytuację. Mitsu starając się powstrzymać zdziwienie siłą pchające mu się na oblicze rzekł:
- Czy możemy od razu porozmawiać z Panią La Brasco czy odprawa dopiero jutro ? -

Ośrodek z dawnych dni, zapomniana technologia ? - zdziwienie pokonała ciekawość .i podniecienie. Nic jednak nie wypływało na oblicze Japończyka..
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline