Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2014, 19:43   #12
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Nie podobało mu się że ten kupiec insynuował jakoby On, Urdak, był słaby. Skoro starzec chciał wydać majątek za dostarczenie kilku głupich listów, jego wola, orkowi było w to graj. “Łatwa kasa”, uśmiechnął się w duchu.
- Zmieniłem zdanie, chcę siedemset sztuk srebra, jeśli mam wysłuchiwać głupot tego wietrzniaka. - podsumował Urdak, po wysłuchaniu przy długiej i średnio na temat wypowiedzi Złotego Bluszczu. - Jestem Urdak, Powietrzny Łupierzca. Biłem się z trollami, mój miecz posmakował krwi nie jednej osoby, pięść wybiła zęby z wielu gęb. Wypiłem litry piwa, zarówno z krasnoludami jak i z paroma obsydianami. Przemierzyłem od Kratas, przez Góry Tylońskie, aż tutaj. Gnałem na powietrznym statku wśród chmur, śmiejąc się burzy w twarz. Nie, nie uważam że jestem mało wart, a następnym razem krasnoludzie lepiej tak nie mów. A jak zostałem adeptem nie powinno nikogo interesować.
- A ty elfie, lepiej trzymaj swoje łapy zdala od moich sakw.
- rzucił do Gellada.
 
Raist2 jest offline