Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2007, 23:20   #64
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Ożesz....


Miało byc czterech pancernych i irbis? No to irbis i czołg już jest...

O rany... dawno się tak nie uśmiałem jak z dwu ostatnich kart postaci...

Dobra, teraz spoważniałem.

Słuchajcie, ja Was doskonale rozumiem. Graliśmy razem trochę, mamy fajne, zgrane postacie, które doszły do czegoś naszymi staraniami, a teraz spada nam z nieba anioł, z innego wymiaru psion, a z lasu wychodzi druidka (która jako jedyna jest akceptowalna, bo pojawia się tak jakoś normalnie i jest taka jakaś, normalna).

Natomiast powiedzmy sobie szczerze: wszystko będzie zależeć od tego, jak oni zagrają. Jeśli sobie nie poradzą, to sobie nie poradzą. Jeśli z nami nie będą współpracować, to się na nich wypniemy - i będzie to spokojnie odegrane w normalnej sesji. W końcu jak wpadam do baru i widzę trzech miejscowych, to zaczynając z jednym z nich zaczynam z całą trójką, nie? W tej sytuacji myżeśmy są miejscowi. Zgraliśmy się, znamy się. W realiach przygody: nasze postacie znają się, zależy im. Są pewne więzi, które ładnie było w czasie gry widać.

Patrząc zaś po umiejętnościach nowych powiedzmy sobie szczerze: każdy z nas będzie potrafił ich zdjąć. Nie wierzę, że nie. Jeśli zaś któreś z nich będzie odgrywać supermena, to się taką osobę usadzi, bo to nie o to chodzi. I myślę, że oni zdają sobie z tego sprawę.

Faktem jest, że drużyna zrobiła się nieco dziwna. Biedna Nansze wygląda trochę jak nie z tej bajki, jest zwykłą śmiertelniczką. Chrapek drugi taki.

I nic to. Poradzimy sobie. Zaufajcie MG, że tego nie schrzani.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline