Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2014, 09:18   #92
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Nie dla ToB

Ja nie wiem- cieszy mnie wielkie zainteresowanie sesją, naprawdę! Który to? Czwarty dzień rekrutacji? Może piąty, a tu 10 stron

Mam też pytanie- Zaznaczyłem, że ni chcę przekombinowanych postaci etc. a wszyscy walą mi jakimiś egzotycznymi postaciami (Prawie wszyscy ). Naprawdę klerycy, łotrzykowie etc. są aż tak nudni? o.O

No i dalej
Nie dla archiwisty (Dlatego, że dopuszczając go do rozgrywki jak i masę innych tego typu wynalazków w końcu uda zebrać się drużynę... przepaków). Tak samo odpadają psionicy, co też zaznaczę, odpadają też Necroni (Czy jak oni się tam zwali ), nie przyjmuję też, co zaznaczyłem, drowów bo jednak na powierzchni nie byli kochani i lubiani.

no i chyba rozwiałem wszystkie wątpliwości?


Nie, wróć komendę!

Można dobijać targu z diabłami! (No dobra, ja wiem, to nie diabły per se ale...) wtedy po śmierci, jak ktoś duszę zaprzedał może nie wyjść wskrzeszanie i peszek.

Jak ktoś zostanie liczem to musi mieć filakterium, jak się mu je rozbije to licz ginie i się nie odradza? Właśnie, tak więc radzę nie podpisywać za dużej ilości cyrografów
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline