Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2014, 10:03   #96
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Ulli - jak najbardziej
Zmierzam do tego, że ludzie, różni, pytają "czy przejdzie coś tam", gdzie można negocjować, ale mimo wszystko wolałbym właśnie mniej egzotyki "na ten pierwszy raz" Całkiem możliwe, że ktoś odpadnie właśnie przez egzotykę (Bo ktoś się uprze i chociaż mówiłem nie dla Drowa to mi podeśle Drowa i albo Drow albo nic). Dlatego cieszą mnie zwykłe klasy i podstawowe rasy!

@Ehran - dla mnie wszystko spoza podręcznika głównego to egzotyka

A na serio- też uważam, że DnD to więcej jak podręcznik główny. Dopuściłem dlatego możliwość awansowania na klasy prestiżowe(Oczywiście z czasem, nie od razu ). Wystarczy dać mi wcześniej znać. Niech ktoś kto tworzy łotrzyka zapragnie zostać Tancerzem Cienia. Może jakiś paladyn Harfiarzem, może ktoś Uczniem Czerwonego Smoka itp. I nie będzie problemu.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 30-12-2014 o 10:07.
one_worm jest offline