Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2014, 17:00   #204
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Airyd uznał, że chwile nie widzianemu rycerzowi Prostaczkowi należą się wyjaśnienia:
- Z tym potworem to... Był jeden napastnik w nocy, wychodzi na to, że Sissi lunatykuje po nocach. I to z nożem! - Airyd westchnął - No i muszę się przyznać i panu rycerzowi, że bywam futrzasty...
Potarł nos.
- Trochę to wygląda jak taki pół- lis, pół- człowiek. Tyle, ze mi nie jest potrzebna do tego pełnia księżyca. Myślę całkiem logicznie, a nie jak zwierz Nie wiem za wiele, rodziców mało co pamiętam po za faktem, ze też tacy byli jak ja. Jun mówił prawdę, że jestem jak on kitsune.
Nie żebym was chciał okłamywać, ale mniej się wtedy znaliśmy i cóż... ludzie różnie reagują. Rozumiem, że kły i pazury mogą przerażać. Nic nie poradzę, że się taki urodziłem... W każdym razie, czy to panu Erykowi przeszkadza?

- No toź mówiłem żeście sobie rodziców nie wybierali a co ma mi przeszkadzać niby ? Napijcie się lepiej piwa! Ale jaki znowu potwór ? Przeklęta maszkara akurat wybrała sobie dzień kiedy ja miałem wychodne! A czy komuś coś się stało ?
- Umarł Derro. Ramiel została ranna... i jeszcze jedna dziewczyny
- To straszne! Jak tylko zjem będę musiał przejść się i dowiedzieć czy nie potrzebują uzdrowienia
 

Ostatnio edytowane przez Guren : 30-12-2014 o 18:07.
Guren jest offline