Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2014, 11:54   #342
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Przypominam, że dzisiaj jest ostatni dzień podstawowego terminu na kończące posty. Bounty napisał, Campo mi zgłaszał czekanie na liliel. Pozostali? Wiem, że miały pojawić się co najmniej jeszcze 2 posty, ale brak mi info czy są pisane. Mogę przedłużyć teraz termin z miejsca do końca tego tygodnia, ale nie zlikwiduję terminu jako takiego, bo wiem, że bez niego będziecie to odkładać do końca świata.

Campo - pełen realizm zostawmy innym, rozumiem jednak co nie zagrało u Ciebie w tej sesji. Zresztą TBA jak już pisałem nie powtórzę w tej formie, za dużo rozbiegania i mieliście wrażenie, że za mało konkretów. I pewnie tak było. Za to podejrzewam, że bardziej może nawet od "Ceny..." spodobałyby Ci się sesje z cyklu "Strefa..." bo tam jest jeden konkretny wątek i tyle realizmu ile mogę wsadzić w nieznany sobie zakątek świata.

Bounty, Lady i reszta - jeśli uda się wrócić do TBA to planuję zawęzić stopień rozbicia wątków, abyście nie kręcili się nie wiedząc za co się zabrać. Szczególnie, że niewiele tak naprawdę zostało do przynajmniej zrozumienia dlaczego to wszystko wygląda tak dziwnie.

Tych co mają coś jeszcze wrzucać (liliel szczególnie, bo wiem, że Eleanor ma coś prawie gotowego) proszę tylko o krótkie info - czy i ile czekać.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline