Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2014, 13:48   #21
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Gargamelu

Postać doszła i jest fajna. Sztuczki wymagają mechanicznego dopracowania - zrobię to, jak będę miał chwilkę. Poza tym pożałowałeś sobie punkcików na postawy: siłową, uważną i widowiskową masz na +0: jedną z nich możesz podbić do +1 i jedną do +2 - tego ruszał nie będę, sam zdecydujesz.

Jedna tylko sprawa: jeśli wyobrażenie o sesji wyrobiłeś sobie na podstawie filmiku, to może być ono lekko skrzywione. To nie jest statek piracki, tylko wyprawa do nowego świata. Być może ostatecznie przybierze ona charakter łupieżczy, ale ja tego nie wiem, nie ode mnie to będzie zależało. Typowe bitwy morskie prawie na pewno nie będą występować w tej sesji (chociaż istnieje pewna szansa, nie mogę niestety teraz rozwinąć wątku).

Tak tylko piszę, żeby nie było później rozczarowania. W najbliższym czasie skupię się raczej na przygotowaniach do startu sesji 2 stycznia, więc masz chwilę na upewnienie się, że wiesz, w co się pakujesz. Twoja postać z uwagi na stanowisko i tak zacznie grę trochę później.

Do wszystkich

Jeszcze jeden fajny przekrój galeonu, cały czas tylko poglądowo.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline